"Wieczna miłość" odcinek 186. Emir zleca porwanie Zeynep! Chce ją wydać Nihan i Kemalowi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep odrzuciła zaloty Emira, gdy ten przyszedł do niej. W 186. odcinku serialu "Wieczna miłość" mąż Nihan postanowi ujawnić, że to Zeynep zabiła Ozana. Sprawdź, co wydarzy się w 186. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 186. w poniedziałek, 3.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) są coraz bliżej prawdy dotyczącej śmierci Ozana (Barış Alpaykut). Emir (Kaan Urgancıoğlu) i Asu (Melisa Aslı Pamuk) postanawiają, że jedynym sposobem, aby rozdzielić Nihan i Kemala jest wydanie im Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse).

Emir odwiedza Zeynep i proponuje rozwód Nihan!Zobacz więcej

W 186. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan jest przy grobie ojca i brata. Kemal obiecuje jej, że już niedługo dowiedzą się prawdy. Emir, namawiany przez Asu, postanawia wydać Zeynep jako zabójczynię Ozana. Jest przekonany, że bolesna prawda o śmierci chłopaka na zawsze rozdzieli zakochanych. Zleca Tufanowi porwanie siostry Kemala.

Tarık (Ruzgar Aksoy) naciska, aby Banu (Çağla Demir) podpisała papiery rozwodowe. Dziewczyna próbuje go jeszcze przekonać, aby zmienił zdanie. On jest jednak nieprzejednany. W ostateczności dokumenty zostają podpisane. Hakan spotyka się z Emirem i zapowiada, że będzie chronił Zeynep. Mówi mu też o jej ciąży. To sprawia, że w ostatniej chwili Emir zmienia zdanie i kiedy Nihan i Kemal mają w końcu poznać zabójcę Ozana, widzą jedynie puste krzesło. Kiedy Asu dowiaduje się o tym, wpada w szał.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×