"Wieczna miłość" odcinek 187. Emir oczernia Nihan w mediach! Kemal dowie się prawdy o Zeynep? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep o mało nie została wydana Nihan i Kemalowi. W 187. odcinku serialu "Wieczna miłość" dziewczyna zacznie panikować. Sprawdź, co wydarzy się w 187. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 187. we wtorek, 4.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) mieli zobaczyć, kto tak naprawdę zabił Ozana (Barış Alpaykut). W ostatniej chwili Emir (Kaan Urgancıoğlu) uratował Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), którą wcześniej chciał wydać. Dowiedział się bowiem, że jest w ciąży.

Emir zleca porwanie Zeynep! Chce ją wydać Nihan i Kemalowi!Zobacz więcej

W 187. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep zaczyna panikować. Jest pewna, że wkrótce Kemal dowie się, kto naprawdę zabił Ozana. Uświadamia sobie, że koszula, w której była w dniu śmierci męża, a od której odpadł guzik, wciąż jest w domu jej rodziców. Tarik (Ruzgar Aksoy) obiecuje Zeynep pomoc.

Kemal spotyka się z siostrą. Ona jest bardzo zdenerwowana. Mężczyzna zauważa, że Zeynep coś ukrywa. Między nimi dochodzi do ostrej wymiany zdań. Tymczasem Emir postanawia walczyć z Nihan o córkę, sugerując opinii publicznej, że kobieta jest niezrównoważona psychicznie.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×