"Wieczna miłość" odcinek 188. Kemal dowiaduje się o ciąży Zeynep! Ayhan oświadcza się Leyli! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal przeczuwa, że Zeynep coś ukrywa. W 188. odcinku serialu "Wieczna miłość" siostra powie mu, że spodziewa się dziecka Emira. Sprawdź, co wydarzy się w 188. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 188. w środę, 5.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) wpada w coraz większą paranoję. Boi się, że Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) odkryją, że to ona zabiła Ozana (Barış Alpaykut). Tymczasem, Emir (Kaan Urgancıoğlu) zapowiedział Nihan, że będzie walczył o Deniz.

Emir oczernia Nihan w mediach! Kemal dowie się prawdy o Zeynep? Zobacz więcej

W 188. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal wciąż próbuje się dowiedzieć, czy Zeynep zabiła Ozana. Nieścisłości w zeznaniach dziewczyny budzą poważne wątpliwości co do przebiegu zdarzeń. Kiedy próbuje coś od niej wyciągnąć, siostra przyznaje mu się do tego, że jest w ciąży z Emirem. Kemal jest w szoku. Mówi Zeynep, że to ona powinna umrzeć zamiast Ozana.

Ayhan oświadcza się Leyli (Zerrin Tekindor) w niebanalny sposób. Robi to przy pomocy sporej grupy dzieci. Hakan odkrywa, że ktoś się włamał do jego mieszkania i ukradł dowody w sprawie śmierci Ozana. Był to Tarık (Ruzgar Aksoy), który spalił wszystko, co udało mu się zdobyć.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×