"Wieczna miłość" odcinek 189. Zeynep chce popełnić samobójstwo! Kemal ją uratuje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep jest na skraju załamania. W 189. odcinku serialu "Wieczna miłość" postanowi popełnić samobójstwo, a zobaczy to Kemal! Sprawdź, co wydarzy się w 189. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 189. w czwartek, 6.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) czuje, że prawda o śmierci Ozana (Barış Alpaykut) wkrótce może wyjść na jaw. Jest na skraju załamania nerwowego. Kemal (Burak Özçivit) przeczuwa, że jego siostra coś ukrywa.

Kemal dowiaduje się o ciąży Zeynep! Ayhan oświadcza się Leyli!Zobacz więcej

W 189. odcinku serialu "Wieczna miłość" Tarik (Ruzgar Aksoy) nie potrafi wybaczyć Banu (Çağla Demir) zdrady i szpiegowania na rzecz Emira. Postanawia oznajmić rodzicom, że się rozstają. Kemal szuka w pokoju Zeynep dowodu na jej udział w śmierci Ozana. Emir (Kaan Urgancıoğlu) zwołuje konferencję prasową, podczas której zamierza wyjaśnić przyczyny swoich kłopotów rodzinnych. Nihan (Neslihan Atagül) nieoczekiwanie wydaje oświadczenie dla prasy. Wyznaje, że 7 lat jej małżeństwo z Emirem opierało się na kłamstwie.

Zeynep zostaje sama w domu i postanawia się zabić. Mocuje na suficie linę i chce się powiesić! W tej samej chwile przed drzwiami mieszkania Hakana staje Kemal! Otwiera drzwi i przez szczelinę widzi wiszącą pod sufitem Zeynep! W ostatniej chwili udaje mu się uratować siostrę. Kiedy Zeynep pyta, w jaki sposób wszedł do mieszkania, Kemal pokazuje jej klucz wskazując, że dzięki niemu wie, kto jest mordercą Ozana.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×