"Wieczna miłość" odcinek 190. Kemal zawozi Zeynep na policję! Dziewczyna przyzna się do zabójstwa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep próbowała się zabić, ale uratował ją Kemal. W 190. odcinku serialu "Wieczna miłość" mężczyzna zawiezie siostrę na komisariat. Sprawdź, co wydarzy się w 190. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 190. w piątek, 7.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), obawiając się tego, że prawda o śmierci Ozana (Barış Alpaykut) wyjdzie na jaw, postanowiła się powiesić. W ostatniej chwili uratował ją Kemal (Burak Özçivit), który jest już niemal pewny, że to Zeynep zabiła brata Nihan (Neslihan Atagül).

Zeynep chce popełnić samobójstwo! Kemal ją uratuje?Zobacz więcej

W 190. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir (Kaan Urgancıoğlu) postanawia ukarać Nihan za wystąpienie przed dziennikarzami. Chce, aby wszyscy byli przekonani, że jego żona od jakiegoś czasu korzysta z pomocy w poradni psychiatrycznej. Kemal prosi, aby Zeynep złożyła zeznania w sprawie śmierci Ozana. Dziewczyna zarzeka się, że powiedziała już wszystko.

Hakan jest zaskoczony widząc na komisariacie Zeynep i Kemala. Dziewczyna mdleje i niespodziewanie trafia do lekarza. Okazuje się, że ciąża Zeynep jest zagrożona. Leyla (Zerrin Tekindor) boi się powiedzieć siostrze (Neşe Baykent) o zaręczynach z Ayhanem. Nihan zaczyna domyślać się, że kluczem do zagadki dotyczącej jej brata jest Zeynep.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×