"Wieczna miłość" odcinek 192. Nihan jedzie świętować urodziny Deniz z Kemalem. Zeynep wyda ich Emirowi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nihan i Kemal korzystają z każdej okazji, by być razem. W 192. odcinku serialu "Wieczna miłość" będą wspólnie świętować urodziny Deniz. Sprawdź, co wydarzy się w 192. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 192. we wtorek, 11.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) chciała się zabić, ale uratował ją Kemal (Burak Özçivit). Dziewczyna nie chce przyznać się do zabicia Ozana (Barış Alpaykut). Kiedy brat zawiózł ją na posterunek, Zeynep zemdlała i dowiedziała się, że jej ciąża jest zagrożona.

Kemal zawozi Zeynep na policję! Dziewczyna przyzna się do zabójstwa? Zobacz więcej

W 192. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal zamierzają świętować pierwsze urodziny córki. Przygotowują razem przyjęcie. Asu (Melisa Aslı Pamuk) namawia Emira (Kaan Urgancıoğlu) do ostatecznego rozdzielenia Nihan i Kemala. Jej mąż nadal prowadzi poszukiwania zabójcy Ozana. Nie wierzy, że Zeynep uśmierciła męża.

Kemal doprowadza do tego, że Emir musi opuścić przyjęcie Deniz. Dzięki temu Nihan z córką mogą jechać do Kemala. Impreza ma odbyć się u jego rodziców. Fehime (Zeyno Eracar) zaprasza też Zeynep, która mówi o tym Emirowi. Czy pod jego wpływem Zeynep kolejny raz okazuje się nielojalna wobec brata?

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×