"Wieczna miłość" odcinek 193. Nihan poznaje prawdę i rzuca się na Zeynep! Co jej zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Prawa w końcu wychodzi na jaw! Nihan i Kemal świętują urodziny Deniz. Pojawia się też Zeynep. W 193. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan otrzyma nagranie z chwili śmierci Ozana. Sprawdź, co wydarzy się w 193. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 193. w środę, 12.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) ma nadzieję, że prawda o tym, kto zabił Ozana (Barış Alpaykut) nie wyjdzie na jaw. Tarik (Ruzgar Aksoy) pozbył się wszystkich dowodów obciążających Zeynep. Kemal (Burak Özçivit) przeczuwa jednak, że jego siostra coś ukrywa.

Nihan jedzie świętować urodziny Deniz z Kemalem. Zeynep wyda ich Emirowi? Zobacz więcej

W 193. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir (Kaan Urgancıoğlu) wplątuje Zeynep w swoją intrygę i naciska, aby dziewczyna po raz kolejny zdradziła Kemala. Dziewczyna przekazuje bratu pieniądze, a później do drzwi dzwoni chłopiec, który ma dla Kemala pendrive'a. Kemal odtwarza zawartość i nie wierzy w to, co widzi. W tym samym czasie Nihan (Neslihan Atagül) dostaje nagranie, na którym Zeynep dusi Ozana poduszką. Jest w szoku. Wraca do pokoju i rzuca się na Zeynep! Kemal próbuje ją powstrzymać, a jego rodzice nie mogą pogodzić się z myślą, że ich córka zabiła męża. Rozgoryczona Nihan oznajmia Kemalowi, że od teraz są dla siebie obcymi ludźmi.

Tarik zabiera Zeynep z domu. Dziewczyna dostrzega w samochodzie Asu (Melisa Aslı Pamuk) i od razu do niej idzie. Prosi, aby odjechały jak najszybciej. Żona Kemala zawozi ją do mieszkania, w którym czeka na nią Emir. Hakan prosi o przywrócenie mu sprawy zabójstwa Ozana.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×