"Wieczna miłość" odcinek 194. Kemal nie wierzy w winę siostry. Asu celuje do niego z broni! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nihan dostała wideo, na którym widać, jak Zeynep dusi Ozana poduszką. W 194. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal będzie szukał dowodów na niewinność swojej siostry. Sprawdź, co wydarzy się w 194. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 194. w czwartek, 13.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Nihan (Neslihan Atagül) dostała nagranie, na którym widać, jak Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) dusi Ozana (Barış Alpaykut), wszyscy są w szoku. Nihan wpadła w szał, a Kemal (Burak Özçivit) nie chce wierzyć, że jego siostra była zdolna do czegoś takiego.

Nihan poznaje prawdę i rzuca się na Zeynep! Co jej zrobi?Zobacz więcej

W 194. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir (Kaan Urgancıoğlu) pomaga Zeynep ukryć się przed Nihan i Kemalem. Nihan spotyka się z Kemalem i wpadają sobie w objęcia. Są załamani. Nie wiedzą, jak mają dalej żyć. Kemal chce szukać dowodów, aby potwierdzić niewinność swojej siostry. Obserwuje ich Tufan, który od razu dzwoni do Asu (Melisa Aslı Pamuk) i mówi jej o wszystkim.

Następnego dnia, Asu namawia Zeynep, aby napisała list do rodziców, w którym wszystko im wyjaśni. Z kolei Tarik (Ruzgar Aksoy) przychodzi do Emira i dochodzi między nimi do kłótni. Nihan przypadkiem spotyka mężczyznę, który podawał się za pielęgniarza podczas jej wizyty w szpitalu Ozana. Kiedy podjeżdża Kemal, mówi mu o tym. Soydere jedzie za mężczyzną, a kiedy udaje mu się go dogonić, czuje lufę pistoletu, który ktoś przykłada mu do głowy. To Asu! Kemal zostaje ogłuszony. Między Nihan a Zeynep znowu dochodzi do szarpaniny. Kiedy na ubraniu Zeynep pojawia się krew, siostra Kemala zaczyna wykrzykiwać, że nie chce, aby coś stało się jej dziecku. Nihan nie ukrywa zaskoczenia.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×