"Wieczna miłość" odcinek 195. Zeynep przyznaje się do zabójstwa Ozana! Emir pomoże jej uciec z kraju? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wina Zeynep wyszła na jaw. Nihan jest wściekła. Odnalazła kryjówkę Zeynep i zaatakowała ją! W 195. odcinku serialu "Wieczna miłość" pomoże jej dostać się do szpitala. Sprawdź, co wydarzy się w 195. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 195. w piątek, 14.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) jest wzburzona. Od kiedy wie, że to Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) zabiła Ozana (Barış Alpaykut), nie może rozsądnie myśleć. Razem z Kemalem (Burak Özçivit) nie wiedzą, jak po tym wszystkim będą mogli dalej żyć. Nihan odnalazła Zeynep i zaatakowała ją!

Kemal nie wierzy w winę siostry. Asu celuje do niego z broni!Zobacz więcej

W 195. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep zaczyna krwawić i błaga Nihan, aby jej pomogła i uratowała jej dziecko. Nihan jest rozdarta, ostatecznie decyduje się pomóc siostrze Kemala i zawozi ją do szpitala. Tam spotykają Kemala. W tym czasie Emir (Kaan Urgancıoğlu) przychodzi do kryjówki Zeynep i widząc krew na podłodze od razu telefonuje do Asu (Melisa Aslı Pamuk), która jest już tuż za nim. Oboje obawiają się, że ktoś zranił Zeynep.

Zeynep przyznaje się do zabójstwa Ozana. Kemal informuje komisarza o miejscu pobytu siostry. Z kolei Tufan mówi o tym Emirowi, który postanawia pomóc dziewczynie w ucieczce z kraju. Mówi Asu, że Zeynep spodziewa się jego dziecka. Jedzie do szpitala i wyprowadza Zeynep na zewnątrz. Mówi dziewczynie, że uznaje dziecko, które w sobie nosi. Zeynep pragnie spędzić ostatnią noc w ramionach Emira.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×