"Wieczna miłość" odcinek 196. Zeynep zostaje postrzelona! Umrze?! Kto strzelał? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir chce wysłać Zeynep za granicę. Obiecał jej, że uzna dziecko, które nosi w swoim łonie. W 196. odcinku serialu "Wieczna miłość" ktoś postrzeli Zeynep! Sprawdź, co wydarzy się w 196. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 196. w poniedziałek, 17.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Niemal wszyscy już wiedzą, że to Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) zabiła Ozana (Barış Alpaykut). Nihan (Neslihan Atagül) nie też może dojść do siebie po tym, jak dowiedziała się, że siostra Kemala (Burak Özçivit) jest w ciąży. Emir (Kaan Urgancıoğlu) zabrał Zeynep ze szpitala i chce, aby opuściła Turcję.

Zeynep przyznaje się do zabójstwa Ozana! Emir pomoże jej uciec z kraju?Zobacz więcej

W 196. odcinku serialu "Wieczna miłość" Vildan (Neşe Baykent) odkrywa list, w którym Zeynep przyznaje się do zabójstwa Ozana. Emir odprowadza Zeynep do łodzi, którą dziewczyna ma odpłynąć z Turcji. Niespodziewanie w tym miejscu pojawia się Nihan, a za nią jej matka. Padają strzały! Broń w ręku trzyma Vildan, która jest roztrzęsiona. Nihan próbuje uspokoić matkę i nie dopuścić do tego, aby wydarzyła się tragedia. Mówi jej, że Zeynep jest w ciąży. W wyniku szarpaniny pada kolejny strzał, tym razem dosięga on Zeynep!

W tym samym momencie w porcie pojawia się Kemal. Widząc, co się stało, rzuca się na pomoc siostrze. Wraca też Emir i dzwoni po karetkę. Nihan jest w szoku. Błaga Kemala, aby jej wybaczył. Soydere rozkazuje Emirowi, aby zabrał swoją żonę. Zeynep trafia do szpitala, a Nihan odchodzi od zmysłów. Chce jechać na policję, ale Emir nie pozwala jej na to. Wkrótce lekarze oznajmiają rodzinie Zeynep, że pacjentka i jej dziecko są w stanie stabilnym. Fehime (Zeyno Eracar) i Hüseyin (Orhan Güner) są w szoku słysząc o ciąży ich córki. Tymczasem, Tarik (Ruzgar Aksoy) udaje się do willi Emira. Chce pomścić swoją siostrę.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×