"Wieczna miłość" odcinek 197. Nihan zgłasza się na policję! Trafi do aresztu?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep została postrzelona w wyniku szarpaniny Nihan i Vildan. W 197. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan postanowi zgłosić się na policję. Sprawdź, co wydarzy się w 197. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 197. we wtorek, 18.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy Emir (Kaan Urgancıoğlu) odprowadzał Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) do portu, aby mogła uciec z Turcji, Vildan (Neşe Baykent) dowiedziała się, że to siostra Kemala (Burak Özçivit) zabiła Ozana (Barış Alpaykut). Razem z Nihan (Neslihan Atagül) niezależnie od siebie pojawiły się w porcie i doszło do zranienia Zeynep!

Zeynep przyznaje się do zabójstwa Ozana! Emir pomoże jej uciec z kraju?Zobacz więcej

W 197. odcinku serialu "Wieczna miłość" Tarik (Ruzgar Aksoy) jest przekonany, że to Emir kazał zastrzelić Zeynep. Mąż Nihan próbuje nastawić go przeciwko Kemalowi. Wbrew namowom Emira Nihan postanawia zgłosić się na policję. Kemal dzwoni do niej i mówi, że z jego siostrą i jej dzieckiem jest już lepiej.

Kemal robi wszystko, by znaleźć fałszywego sanitariusza i zmusić go do mówienia. Policja zabezpiecza odciski palców z broni, z której strzelano do Zeynep. Vildan trafia do aresztu. Zeynep odzyskuje przytomność, ale nie chce składać skargi na Vildan.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×