"Wieczna miłość" odcinek 198. Hakan oferuje Zeynep małżeństwo! Siostra Kemala przyzna się do zabójstwa? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep trafiła do szpitala po tym, jak została postrzelona. W 198. odcinku serialu "Wieczna miłość" będzie składała zeznania w sprawie zabójstwa Ozana! Sprawdź, co wydarzy się w 198. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 198. w środę, 19.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) została postrzelona w wyniku szarpaniny Nihan (Neslihan Atagül) i Vildan (Neşe Baykent). Policja zabezpiecza odciski palców z broni, z której strzelano do siostry Kemala (Burak Özçivit).

Nihan zgłasza się na policję! Trafi do aresztu?!Zobacz więcej

W 198. odcinku serialu "Wieczna miłość" Vildan zostaje skazana za próbę zamordowania Zeynep. Fehime (Zeyno Eracar) przychodzi porozmawiać z Vildan. Mówi, że wina Zeynep nie została udowodniona. Później matka przekonuje Kemala, że jego związek z Nihan nie ma przyszłości. Ciało Ozana (Barış Alpaykut) ma zostać wkrótce ekshumowane.

Zeynep powoli wraca do równowagi psychicznej. Hakan oferuje jej małżeństwo, a ona zgadza się. Podczas przesłuchania mówi śledczym, że przyłożyła poduszkę do twarzy Ozana, ale gdy wychodziła, jej mąż jeszcze żył. Emir (Kaan Urgancıoğlu) podejrzewa, że Tufan nie jest wobec niego szczery. Kemal wypytuje Zeynep o list, który napisała do rodziców. Wciąż ma wrażenie, że siostra coś przed nim ukrywa.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×