"Wieczna miłość" odcinek 20. Kemal dowiaduje się, co łączy Leylę i Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kemal spotyka się z Leylą, która doradza mu w różnych sprawach. Chciała też, aby pogodził się z Nihan. W 20. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal dowie się, co łączy obie panie. Sprawdź, co wydarzy się w 20. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 20. w piątek, 21.09.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Leyla (Zerrin Tekindor) jet siostrą matki Nihan (Neslihan Atagül Doğulu), Vildan (Neşe Baykent), która od lat zakochana jest w mężu Vidan, Önderze (Kürşat Alnıaçık). Jest też zaprzyjaźniona z Kemalem (Burak Özçivit) i próbowała nawet pogodzić go z Nihan.

Kemal i Emir rywalizują o dom. Ozan przychodzi do Zeynep! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 20. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal ostrzega Nihan, że Emir (Kaan Urgancıoğlu) kazał ją obserwować. Podczas ich rozmowy telefonicznej, Nihn wychodzi przed dom zobaczyć, czy to prawda. Dostrzega dwóch mężczyzn siedzących w zaparkowanym przy ulicy samochodzie. Wieczorem do pracowni Nihan przychodzi Asu (Melisa Aslı Pamuk).

Kemal dowiaduje się, co łączy Leylę z rodziną jego dawnej ukochanej. Onder próbuje pokrzyżować plany Vildan, która chce odebrać dom swojej siostrze. Konflikt w rodzinie Kemala trwa.

Zeynep Soydere, czyli piękna siostra Kemala. Kim jest Hazal Filiz Küçükköse prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×