"Wieczna miłość" odcinek 202. Asu pokazuje swoją prawdziwą twarz! Kemal ją zabije?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir chciał zemścić się na Asu za to, że próbowała zabić Nihan. W 202. odcinku serialu "Wieczna miłość" dojdzie do emocjonalnej rozmowy Kemala z Asu. Sprawdź, co wydarzy się w 202. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 202. w środę, 26.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Asu (Melisa Aslı Pamuk) jest na celowniku Emira (Kaan Urgancioglu) za to, że chciała zabić Nihan (Neslihan Atagül) i doprowadziła do jej wypadku. Ostatecznie jednak Emir zaoferował Asu wykupienie swoich win.

Emir zabije Asu?! Nihan dowiaduje się, kto spowodował wypadek!Zobacz więcej

W 202. odcinku serialu "Wieczna miłość" Asu przy świadkach prowokuje awanturę z Kemalem (Burak Özçivit). Oświadcza mu, że nie podpisze papierów rozwodowych. Kemal wpadała w szał. Grozi, że ją zabije za to, że próbowała skrzywdzić matkę jego dziecka. Ich kłótnię słyszą zaniepokojeni sąsiedzi. W końcu z ukrycia wychodzi Nihan i próbuje uspokoić Kemala. Wieczorem Asu przekazuje wszystkie dowody Emirowi. Tarik (Ruzgar Aksoy) z ludźmi Emira wyruszają do magazynów, aby odbić fałszywego sanitariusza, którego przetrzymuje Kemal z Ayhanem.

Asu dwoni do pijanego Kemala i informuje go, że zgadza się na rozwód i jest gotowa podpisać ugodę. Chce spotkać się z nim w mieszkaniu. Rano Nihan i Kemal znowu próbują wyciągnąć od Gurcana prawdę. Mężczyzna w końcu obciąża Asu. Zakochani razem jadą na spotkanie z nią. W mieszkaniu Kemala nie zastają Asu, widzą natomiast łóżko całe we krwi. Co stało się z Asu?

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×