"Wieczna miłość" odcinek 203. Kemal podejrzany o zabójstwo Asu! Trafi do więzienia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asu pokazała swoją prawdziwą twarz. Jednocześnie zgodziła się na podpisanie papierów rozwodowych. W 203 odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal zostanie oskarżony o zabójstwo żony! Sprawdź, co wydarzy się w 203. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 203. w czwartek, 27.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Asu (Melisa Aslı Pamuk) zniknęła. Kiedy Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) pojechali na spotkanie z nią, w mieszkaniu było pusto. Pozostały jedynie niepokojące ślady. Pościel w sypialni była ubrudzona krwią.

Asu pokazuje swoją prawdziwą twarz! Kemal ją zabije?! Zobacz więcej

W 203. odcinku serialu "Wieczna miłość" wszystko wskazuje na to, że Asu została zamordowana. Kemal jest podejrzanym. Okazuje się, że w mieszkaniu brakuje jednego z noży kuchennych. Śledztwo w sprawie zaginięcia Asu prowadzi energiczna i atrakcyjna policjantka Mercan (Gizem Karaca), która nie ukrywa, że jest zainteresowana Kemalem. Budzi to zazdrość NIhan.

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) załatwia z Hakanem sprawy urzędowe dotyczące ich ślubu. Później spotyka się z Emirem (Kaan Urgancioglu) i grozi mu, że popełni samobójstwo na jego oczach. Oznajmia, że wychodzi za komisarza. Kemal nie pamięta niczego z poprzedniego wieczoru. Postanawia obejrzeć nagrania z kamer w budynku. Mercan dowiaduje się o kłótni Asu i Kemala. Udaje się do holdingu.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×