"Wieczna miłość" odcinek 204. Galip podejrzewa Emira o zabicie siostry! Dlaczego Kemal niczego nie pamięta? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asu zniknęła. Trwa śledztwo w tej sprawie. Podejrzewa się, że została zabita. W 204 odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal będzie próbował przypomnieć sobie, co stało się poprzedniej nocy. Sprawdź, co wydarzy się w 204. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 204. w piątek, 28.06.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) jest podejrzany o zabicie Asu (Melisa Aslı Pamuk). Wszystko wskazuje na to, że on miał najpoważniejszy motyw, aby pozbyć się żony. Sprawę prowadzi energiczna i atrakcyjna policjantka Mercan (Gizem Karaca), która nie ukrywa, że jest zainteresowana Kemalem. Budzi to zazdrość NIhan (Neslihan Atagül).

Kemal podejrzany o zabójstwo Asu! Trafi do więzienia?Zobacz więcej

W 204. odcinku serialu "Wieczna miłość" Galip (Burak Sergen) podejrzewa Emira (Kaan Urgancioglu) o zabicie siostry. On jednak zapewnia, że nie skrzywdziłby nikogo, kto nosi jego nazwisko. Kemal nie pamięta, co robił w nocy, kiedy zaginęła Asu. Ayhan próbuje pomóc mu przypomnieć sobie wszystko. Mercan dowiaduje się, że Asu wynajęła dla siebie mieszkanie. Znajduje tam obrączkę. Niespodziewanie pojawia się tam także Kemal.

Nihan szaleje z zazdrości o Kemala. Policjantka pyta ich wprost, czy kochankowie maczali palce w zaginięciu Asu. Kiedy odchodzi, Kemal zauważa w swoim samochodzie krew. Nihan jest przekonana, że ktoś chce wrobić Kemala w zabójstwo Asu. Mercan zaczyna podejrzewać, że jeden z policjantów pracuje dla Emira.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×