"Wieczna miłość" odcinek 205. Komisarz Mercan każe aresztować Kemala, ale... Asu żyje! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wciąż nie wiadomo, co stało się z Asu. Główne podejrzenia padają na Kemala. W 205. odcinku serialu "Wieczna miłość" okaże się, że Asu żyje! To ona upozorowała swoją śmierć? Sprawdź, co wydarzy się w 205. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 205. w poniedziałek, 1.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Asu (Melisa Aslı Pamuk) zniknęła i nikt nie wie, co się z nią stało. Ponieważ jedynym śladem jest zakrwawione łóżko w mieszkaniu Kemala (Burak Özçivit) to on jest głównym podejrzanym. Komisarz Mercan (Gizem Karaca) bada wszystkie tropy, a NIhan (Neslihan Atagül) jest o nią zazdrosna.

Galip podejrzewa Emira o zabicie siostry! Dlaczego Kemal niczego nie pamięta? Zobacz więcej

W 205. odcinku serialu "Wieczna miłość" policjantka Mercan podejrzewa, że Hakan pracuje dla Emira (Kaan Urgancioglu). Tufan, przekonany, że Emir zabił Asu, postanawia wymierzyć mu karę. Pod pretekstem uratowania Nihan zwabia go do miejsca, w którym chce się na nim zemścić. Nihan dowiaduje się jednak, że Emir nie mógł zabić Asu, bo osoba odpowiedzialna za to jest właśnie w mieszkaniu Kemala. Nihan powstrzymuje Tufana, a Kemal próbuje nakryć mordercę Asu. Nikogo jednak nie zastaje.

W mieszkaniu Kemala była... Asu we własnej osobie! Z retrospekcji dowiadujemy się, że ściągnęła Kemala i uśpiła go, po czym zraniła w rękę. Pomagał jej Tufan. Tymczasem, Kemal udaje się do komisarz Mercan i mówi jej o tym, co przed chwilą zaszło. Ona pyta, skąd ma ranę na dłoni. Chce zbadać jego krew. Vildan (Neşe Baykent) z niepokojem czeka na wyniki ekshumacji zwłok Ozana (Barış Alpaykut). Mercan otrzymuje wyniki przeprowadzonych badań. Wskazują one, że krew na łóżku należy do Asu i do Kemala! Komisarz widzi także nagranie z monitoringu, na którym Kemal spotyka się z Asu w feralną noc. Policjantka wydaje nakaz aresztowania męża zaginionej.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×