"Wieczna miłość" odcinek 206. Kemal ucieka, a później zostaje porwany przez Emira! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Wszystko wskazuje na to, że Kemal zabił Asu. Nikt jednak nie wie, że tak naprawdę Asu żyje! W 206. odcinku serialu "Wieczna miłość" komisarz Mercan będzie dążyć do aresztowania Kemala. Sprawdź, co wydarzy się w 206. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 206. we wtorek, 2.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Asu (Melisa Aslı Pamuk) żyje! Z pomocą Tufana upozorowała własną śmierć. Komisarz Mercan (Gizem Karaca) jest już pewna, że za zniknięciem Asu stoi Kemal (Burak Özçivit) i chce go aresztować.

Komisarz Mercan każe aresztować Kemala, ale... Asu żyje!Zobacz więcej

W 206. odcinku serialu "Wieczna miłość" Mercan próbuje aresztować Kemala pod zarzutem zabójstwa Asu. Kiedy chce go skuć, mężczyzna niespodziewanie ucieka. Trwa ekshumacja zwłok Ozana (Barış Alpaykut). Nihan (Neslihan Atagül) otrzymuje informację, że grób jej brata jest pusty! Wtedy na cmentarzu pojawia się Kemal. Tłumaczy ukochanej, że nie pamięta niczego z wieczoru, gdy Asu zniknęła. Nihan zapewnia go, że mu wierzy.

Vildan (Neşe Baykent) odwiedza Fehime (Zeyno Eracar) w poszukiwaniu swojej byłej synowej. Kobieta traci panowanie nad sobą i histeryzując, obwinia Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) o śmierć Ozana. Emir (Kaan Urgancioglu) porywa Kemala i rozkazuje swojemu człowiekowi torturowanie go. Sam wraca do firmy, gdzie czeka na niego Mercan. Komisarz wypytuje go, co robił w dniu zniknięcia Asu.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×