"Wieczna miłość" odcinek 207. Kemal uwalnia się i ucieka Emirowi! Mercan wie, że nie zabił Asu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir porwał Kemala i pozostawiła ze swoimi ludźmi, którzy go torturują. W 207. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemalowi uda się uciec. Sprawdź, co wydarzy się w 207. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 207. w środę, 3.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Komisarz Mercan (Gizem Karaca) chciała aresztować Kemala (Burak Özçivit) pod zarzutem zabójstwa Asu (Melisa Aslı Pamuk). On jednak uciekł i wpadł w sidła Emira (Kaan Urgancioglu). Tymczasem, podczas ekshumacji zwłok Ozana (Barış Alpaykut) okazało się, że grób jest pusty!

Kemal ucieka, a później zostaje porwany przez Emira!Zobacz więcej

W 207. odcinku serialu "Wieczna miłość" Hakan podejrzewa, że to Tarik (Ruzgar Aksoy) wykradł ciało Ozana, aby chronić Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Ten jednak wszystkiemu zaprzecza. Wycieńczonemu Kemalowi udaje się unieszkodliwić oprawców i uciec. Nie wie, że Nihan (Neslihan Atagül), Ayhan i Zehir jadą, aby go uratować. Kemal spotyka na drodze Nihan, która zabiera go do kryjówki. Mężczyzna domyśla się, że ktoś uśpił go w nocy, kiedy zaginęła Asu. Razem z Nihan postanawiają wykonać badania jego krwi i chcą, aby odebrała je Mercan.

Wszyscy wpadają na trop właściciela firmy sprzątającej, Alego Sedata. Dopada go Emir i dowiaduje się, że jego siostra żyje. W krwi Kemala zostaje wykryta substancja używana do usypiania pacjentów przed operacją. Mercan kojarzy fakty i wie już, że Kemal jest niewinny. Soydere umawia się z nią w porcie. Nihan nadal jest zazdrosna, a atrakcyjna policjantka nie ukrywa zainteresowana przystojnym podejrzanym.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×