"Wieczna miłość" odcinek 208. Asu i Tufan odnalezieni! Nihan wyskakuje z tortu dla Kemala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asu upozorowała swoją śmierć i ukrywa się razem z Tufanem. W 208. odcinku serialu "Wieczna miłość" do ich kryjówki zawitają ludzie Emira! Sprawdź, co wydarzy się w 208. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 208. w czwartek, 4.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) uniknął aresztowania, a komisarz Mercan (Gizem Karaca) wie już, że to nie on zabił Asu (Melisa Aslı Pamuk). Podejrzewa też, że kobieta chce wrobić swojego męża. Nihan (Neslihan Atagül) jest wściekła, że urodziwa policjantka zbliża się do Kemala.

Kemal uwalnia się i ucieka Emirowi! Mercan wie, że nie zabił Asu!Zobacz więcej

W 208. odcinku serialu "Wieczna miłość" Mujgan podejrzewa, że Emir (Kaan Urgancioglu) zabił siostrę. Mężczyzna obiecuje matce, że odnajdzie prawdziwego zabójcę Asu. Emir szantażuje Hakana po raz kolejny, później jedzie do miejsca, w którym ukrywają się Asu i Tufan. Śledzi go komisarz Mercan.

Nihan szykuje dla Kemala niespodziankę urodzinową. Wyskakuje dla niego z tortu! Wciąż jest jednak zazdrosna o Mercan. Emir zjawia się w domku Asu i Tufana. Siostra błaga go, aby pomógł jej ukryć się przed policją. Emir przedstawia jej swój plan i wychodzi. Czy Asu zrobi to, co powiedział jej brat?

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×