"Wieczna miłość" odcinek 21. Decyzja o sprzedaży domu zapada! Nihan zaczyna pracę dla Asu [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

KEmal i Emir rywalizowali ze sobą o dom, który bardzo podoba się Nihan. W 21. odcinku serialu "Wieczna miłość" zapada decyzja dotycząca sprzedaży domu. Sprawdź, co wydarzy się w 21. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 21. w poniedziałek, 24.09.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) postanowił, ze zrobi wszystko, aby kupić dom, na którym zależy Nihan (Neslihan Atagül Doğulu). To samo zamierza też zrobić Emir (Kaan Urgancıoğlu). Który z nich będzie triumfował w walce o nieruchomość?

Kemal dowiaduje się, co łączy Leylę i Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 21. odcinku serialu "Wieczna miłość" dochodzi do wypadku na budowie realizowanej przez holding Emira. Tym samym po raz kolejny potwierdzają się słowa Kemala. Emir znów postanawia się na nim zemścić. Kemal i Emir otrzymują wiadomość, ze właścicielka domu, który tak bardzo spodobał się Nihan, nie sprzeda im nieruchomości.

Kemal ostrzega Nihan, że jeśli Ozan (Barış Alpaykut) nie zostawi Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) w spokoju, zrobi mu krzywdę. Dostaje też wiadomość, że właścicielka domu zmieniła zdanie i chce sprzedać mu dom. O tym, dlaczego tak zadecydowała chce poinformować go osobiście. Okazuje się, że kobieta jest przyjaciółką Leyli (Zerrin Tekindor) z dzieciństwa i to ona namówiła ją do sprzedaży do domu Kemalowi.

Nihan zaczyna pracę przy projekcie nadzorowanym przez Asu (Melisa Aslı Pamuk). Podczas porannego joggingu widzi Kemala, który wprowadza się do domu, który jej się podoba! Zaczyna marzyć, że kiedyś zamieszkają w nim razem.

Zeynep Soydere, czyli piękna siostra Kemala. Kim jest Hazal Filiz Küçükköse prywatnie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Kemal jest piękny.

    22.09.2018 05:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×