"Wieczna miłość" odcinek 210. Nihan wstrzykuje Asu truciznę! Fehime dowiaduje się, kto jest ojcem dziecka Zeynep [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asu przystała na propozycję Emira i doprowadziła do śmierci Tufana. W 210. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan będzie chciała dowiedzieć się od Asu prawdy na temat śmierci Ozana. Sprawdź, co wydarzy się w 210. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 210. w poniedziałek, 8.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Asu (Melisa Aslı Pamuk) została odnaleziona, a Tufan (Ali Burak Ceylan) nie żyje. Żona Kemala (Burak Özçivit) utrzymuje, że została porwana. Komisarz Mercan (Gizem Karaca) rozkazała Hakanowi (Erhan Alpay) wycofać się ze śledztwa w sprawie śmierci Ozana (Barış Alpaykut).

Śmierć Tufana! Asu wmawia wszystkim, że została porwana! Zobacz więcej

W 210. odcinku serialu "Wieczna miłość" ciąża Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) jest zagrożona i lekarze nakazują kobiecie zmianę trybu życia. Fehime (Zeyno Eracar) przypadkiem dowiaduje się, że Hakan nie jest ojcem dziecka jej córki. Widzi, jak Zeynep spotyka się z Emirem (Kaan Urgancioglu) i informuje go, że ich dziecko to chłopiec. Kemal i Nihan czekają aż człowiek, który na zlecenie Asu miał zabić Ozana, odzyska przytomność. Na korytarzu Kemal widzi Tarika (Ruzgar Aksoy). Kiedy dzwoni do niego, brat okłamuje go mówiąc, że jest w sądzie z Banu.

Nihan jedzie do Asu i wstrzykuje jej truciznę! Oznajmia przy tym, że może ją uratować, ale musi wyjawić jej prawdę na temat śmierci Ozana powiedzieć, dlaczego Gurcan wymówił jej imię. Asu utrzymuje jednak, że jest niewinna. W końcu wyjawia Nihan, że Ozana zabił Tarik! Wtedy przed drzwiami staje Mercan, a po niej przychodzi Kemal.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×