"Wieczna miłość" odcinek 213. Emir jedzie z Zeynep na badanie. Siostra Kemala chce wyjść za męża Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal wie już, że to Tarik zabił Ozana. Zeynep dowiedziała się tego od Emira. W 213. odcinku serialu "Wieczna miłość" dojdzie do poważnej rozmowy rodzeństwa Soydere. Sprawdź, co wydarzy się w 213. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 213. w czwartek, 11.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Ruzgar Aksoy) wyznał Kemalowi (Burak Özçivit), że to on powiesił Ozana (Barış Alpaykut). Postanowił zabić Emira (Kaan Urgancioglu). Kiedy Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) próbowała mu przeszkodzić, Emir wyjawił jej całą prawdę.

Tarik chce zabić Emira! Prawda o śmierci Ozana wychodzi na jaw!Zobacz więcej

W 213. odcinku serialu "Wieczna miłość" Leyla (Zerrin Tekindor) wpada na trop kolejnych malwersacji finansowych Emira. Tarik obwinia się o śmierć Ozana. Jest załamany. Między Zeynep a Emirem dochodzi do burzliwej wymiany zdań, w trakcie której Zeynep czuje mocne skurcze. Emir zabiera ją do lekarza i jest obecny podczas badania USG. Wychodząc natykają się na Kemala. Soydere zabiera siostrę i postanawia z nią poważnie porozmawiać. Zeynep mówi mu, że chce wyjść za Emira.

Komisarz Mercan (Gizem Karaca) przesłuchuje Asu (Melisa Aslı Pamuk), która mówi jej, że mordercą jest Tarik. Kemal jedzie do kopalni, nielegalnie eksploatowanej przez holding Emira. Asu postanawia ostatecznie pozbyć się Kemala, upozorować własną śmierć i wrobić męża w zabójstwo, które na zawsze zaprowadziłoby go za kratki.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×