"Wieczna miłość" odcinek 214. Tarik przyznaje się do wszystkiego! Zeynep odejdzie od Hakana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zeynep chce żyć u boku Emira. Nie rozumie, że mąż Nihan nigdy z własnej woli nie zostawi żony. W 214. odcinku serialu "Wieczna miłość" Hakan spróbuje przekonać Zeynep, aby za niego wyszła. Sprawdź, co wydarzy się w 214. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 214. w piątek, 12.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Już niemal wszyscy wiedzą, że to Tarik (Ruzgar Aksoy) powiesił Ozana (Barış Alpaykut). Kemal (Burak Özçivit) nie wie co robić, a Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) błaga go, aby nie wydawał brata policji.

Emir jedzie z Zeynep na badanie. Siostra Kemala chce wyjść za męża Nihan! Zobacz więcej

W 214. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep rezygnuje ze ślubu z Hakanem (Erhan Alpay), ale mężczyzna nie poddaje się. Przychodzi do domu rodzinnego Zeynep i próbuje ją przekonać, że Emir nigdy nie otoczy jej i dziecka taką opieką, na jaką zasługują. Nihan (Neslihan Atagül) spotyka się z Kemalem. Kiedy on chce powiedzieć prawdę, ona nie chce słuchać niczego, co może narazić ich miłość na szwank. Kiedy Tarik dzwoni do Kemala, ten jedzie na spotkanie z bratem.

Tarik przyznaje się na policji do zabicia Ozana. Kemal informuje o tym Nihan, która jest załamana. Leyla (Zerrin Tekindor) próbuje ją pocieszyć. Komisarz Mercan (Gizem Karaca) opowiada Kemalowi o swojej tragedii z dzieciństwa. Emir (Kaan Urgancioglu) oferuje Zeynep mieszkanie i restaurację, a w zamian za to żąda, by kobieta odeszła od Hakana.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×