"Wieczna miłość" odcinek 215. Nihan odwiedzi Tarika w areszcie? Matka zmusza Zeynep do ślubu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Tarik przyznał się na policji, że zabił Ozana. W 215. odcinku serialu "Wieczna miłość" brat Kemala będzie chciał spotkać się z Nihan. Co ona na to? Sprawdź, co wydarzy się w 215. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 215. w poniedziałek, 15.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Tarik (Ruzgar Aksoy) na policji przyznał się do tego, że powiesił Ozana (Barış Alpaykut). Kemal (Burak Özçivit) powiedział o wszystkim Nihan (Neslihan Atagül), która całkiem się załamała. Emira (Kaan Urgancioglu) zaoferował Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) mieszkanie i restaurację, jeśli ona odejdzie od Hakana (Erhan Alpay).

Tarik przyznaje się do wszystkiego! Zeynep odejdzie od Hakana?Zobacz więcej

W 215. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal odwiedza brata w areszcie. Tarik namawia go do tego, aby walczył o Nihan i Deniz. Asu (Melisa Aslı Pamuk) wraca do pracy, a Emir zwołuje posiedzenie zarządu, podczas którego postanawia przedstawić nowy projekt. Komisarz Mercan (Gizem Karaca) wręcza Asu sądowy zakaz opuszczania kraju.

Kemal przyjeżdża do eksploatowanej przez Emira kopalni. Tarik prosi swoją prawniczkę, Zehrę, aby pomogła mu spotkać się z Nihan. Kiedy dowiaduje się o tym Nihan, zgadza się na widzenie z mordercą jej brata. Zeynep dzwoni do Hakana i potwierdza, że chce wziąć z nim ślub.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×