"Wieczna miłość" odcinek 226. Asu trafia do psychiatryka! Leyla i Ayhan biorą ślub! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Asu nie jest już żoną Kemala. Sama oddała się też w ręce policji. W 226. odcinku serialu "Wieczna miłość" okaże się, że uniknie kary! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 226. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 226. we wtorek, 30.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) w końcu rozwiódł się z Asu (Melisa Pamuk). Ostatecznie okazało się, że kobieta nie stwarzała żadnych przeszkód. Po wszystkim Asu sama oddała się w ręce policji! Co teraz z nią będzie?

Kemal rozwodzi się z Asu! Dziewczyna oddaje się w ręce policji!Zobacz więcej

W 226. odcinku serialu "Wieczna miłość" Asu unika kary za popełnione przestępstwa, ale zostaje uznana za niepoczytalną i trafia do zakładu zamkniętego dla psychicznie chorych. Mujgan każe Emirowi (Kaan Urgancıoğlu) zapomnieć o Nihan (Neslihan Atagül). On zabrania jej iść na ślub Leyli (Zerrin Tekindor) i Ayhana (Kerem Alışık). Nihan zapowiada mu jednak, że jeśli się nie pojawi wszyscy zaczną jej szukać.

Ostatecznie Nihan pojawia się na miejscu ceremonii i razem z Kemalem - jako świadkowie państwa młodych- składają podpisy na akcie małżeństwa. Po powrocie do domu wściekły Emir wypędza z domu Vildan (Neşe Baykent) i postanawia uwięzić żonę w domu.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×