"Wieczna miłość" odcinek 227. Kemal chce uwolnić Nihan, ale zostaje aresztowany! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Po tym, jak Nihan poszła na ślub Leyli i Ayhana, wściekły Emir uwięził ją w domu. W 227. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal będzie chciał uratować ukochaną! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 227. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 227. w środę, 31.07.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Mimo zakazu Emira (Kaan Urgancıoğlu), Nihan (Neslihan Atagül) udała się na ślub Leyli (Zerrin Tekindor) i Ayhana (Kerem Alışık). Po powrocie do domu, wściekły mąż postanowił zamknąć ją w domu!

Asu trafia do psychiatryka! Leyla i Ayhan biorą ślub!Zobacz więcej

W 227. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal (Burak Özçivit) przyjeżdża do willi Emira, żeby uwolnić Nihan. Między nim a Emirem dochodzi do konfrontacji, w czasie której dochodzi do użycia broni! Nihan woła ukochanego, ale on zostaje aresztowany za wtargnięcie na cudzą posesję. Następnego dnia opuszcza posterunek policji.

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) spotyka się z Mojgan, która przychodzi porozmawiać z Kemalem. Siostra Kemala wyjawia jej, że spodziewa się dziecka Emira! Razem z Mojgan pojawia się w domu Emira, kiedy on postanawia wywieźć gdzieś Nihan. Zeynep opiekuje się córką Nihan i Kemala. Za namową Kemala banki kredytujące działalność Emira wycofują wsparcie.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×