"Wieczna miłość" odcinek 228. Nihan uwięziona w domku w górach! Kemal ją uratuje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir najpierw uwięził Nihan w domu, a potem wywiózł w fóry. W 228. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal znowu spróbuje uratować ukochaną. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 228. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 228. w czwartek, 1.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) naraziła się na gniew Emira (Kaan Urgancıoğlu) udając się na ślub Leyli (Zerrin Tekindor) i Ayhana (Kerem Alışık). Mąż zamknął ją w domu, a kiedy Kemal (Burak Özçivit) próbował ją uratować, oskarżył go o wtargnięcie na posesję.

Kemal chce uwolnić Nihan, ale zostaje aresztowany!Zobacz więcej

W 228. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir wywozi Nihan do domku w górach. Małą Deniz wciąż opiekuje się Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), która wyjawiła Mojgan, że spodziewa się dziecka Emira. Kemal obmyśla razem z przyjaciółmi, w jaki sposób uwolnić Nihan.

W końcu Kemal dociera do domku w górach, podrzuca Nihan maskę, rozpyla gaz, wyważa drzwi i zabiera ze sobą Nihan. Kobieta od razu chce wiedzieć, czy z Deniz wszystko w porządku. Kemal dzwoni do Zeynep, a siostra pokazuje im córkę. Później Zeynep próbuje namówić Emira, aby oddał dziecko rodzicom i dał im spokój. Tymczasem, Kemal chce sprawić, aby Emir był przekonany, że Nihan wciąż jest uwięziona.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×