"Wieczna miłość" odcinek 229. Emir zgadza się na rozwód i chce pomóc Asu w ucieczce ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemalowi udało się uwolnić Nihan z domku w górach, w którym uwięził ją Emir. W 229. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir zgadza się na rozwód z Nihan! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 229. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 229. w piątek, 2.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Z pomocą przyjaciół Kemal (Burak Özçivit) uwolnił Nihan (Neslihan Atagül) z domku, w którym przetrzymywał ją Emir (Kaan Urgancıoğlu). Małą Deniz przez cały czas zajmowała się Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), która próbowała przekonać Emira, aby zostawił Kemala i Nihan w spokoju.

Nihan uwięziona w domku w górach! Kemal ją uratuje? Zobacz więcej

W 229. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan zapowiada Emirowi, że jedzie po Deniz i wyprowadza się. Ostrzega go, aby nie próbował jej w tym przeszkodzić. Kiedy odbiera córkę z rąk Zeynep, siostra Kemala nie ukrywa, że cieszy się z obrotu spraw. Po powrocie do domu rodzinnego odkrywa, że Hakki napisał do Kemala list, w którym ostrzegał go przed Asu (Melisa Pamuk). Idzie do szpitala porozmawiać z byłą szwagierką.

Kemal spotyka się zEmirem i szantażuje, że ujawni wszystkie popełnione przez niego przestępstwa, jeśli ten nie da Nihan rozwodu. W końcu Emir zgadza się na rozwód. Nihan nie posiada się ze szczęścia. Razem z Kemalem i Deniz świętują z Leylą (Zerrin Tekindor) i Ayhanem (Kerem Alışık). Tymczasem, Emir z pomocą Asu postanawia postanawia po raz ostatni uderzyć w Kemala i Nihan. Planuje pomóc siostrze w ucieczce ze szpitala dla psychicznie chorych.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×