"Wieczna miłość" odcinek 230. Emir rozpacza po wyprowadzce Nihan. Zeynep oddaje obciążające go dowody! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nihan została uwolniona z domu w górach, a dzięki Kemalowi Emir zgodził się na rozwód. W 230. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir będzie rozpaczał po wyprowadzce Nihan i Deniz. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 230. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 230. w poniedziałek, 12.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) spotkał się z Emirem (Kaan Urgancıoğlu) i zaszantażował go, że ujawni wszystkie popełnione przez niego przestępstwa, jeśli ten nie da Nihan (Neslihan Atagül) rozwodu. W końcu Emir zgodził się na przedstawione mu warunki. To jednak nie jest koniec.

Emir zgadza się na rozwód i chce pomóc Asu w ucieczce ze szpitala!Zobacz więcej

W 230. odcinku serialu "Wieczna miłość" Asu (Melisa Pamuk) mówi Emirowi o tym, co wie Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Ostrzega go, że siostra Kemala może z łatwością wpakować go za kraty. Leyla (Zerrin Tekindor) znajduje w domu Ayhana (Kerem Alışık) broń i każe mu natychmiast się jej pozbyć. Nie wie, że wkrótce ta broń bardzo jej się przyda. Emir odwiedza ojca w więzieniu.

Kiedy Emir widzi pusty pokój Deniz, załamuje się. Mojgan próbuje go uspokoić. Wtedy przychodzi Zeynep. Przekonuje go, że musi puścić Nihan wolno. Oddaje mu dowody, w których posiadanie weszła i zapowiada, że nie chce się na nim mścić. Nihan i Kemal zaczynają szukać domu dla siebie.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Róża (gość)

  Popieram w/w wpis.

  10.08.2019 09:49
 • Ewa (gość)

  Nie zgadzam się na przerwę. Po co są tworzone programy sportowe? Jak bym chciała oglądać sport, to bym przełączyła na tv sport. A wy w ten sposób naciągacie oglądalność. To nie jest w porządku 😕

  03.08.2019 12:36
 • BARDZO FAJNY FILM (gość)

  WIECZNA MIŁOŚĆ

  03.08.2019 08:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×