"Wieczna miłość" odcinek 231. Nihan dostaje rozwód! Kemal oświadcza się ukochanej! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir, pod naciskiem, Kemala zgodził się na rozwód z Nihan. W 231. odcinku serialu "Wieczna miłość" dochodzi do rozprawy sądowej. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 231. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 231. we wtorek, 13.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) czeka na dzień, aż uwolni się od Emira (Kaan Urgancıoğlu). Dzięki Kemalowi (Burak Özçivit), który zaszantażował Emira, że ujawni wszystkie popełnione przez niego przestępstwa, zgodził się na wszystko. Później wzbudził w Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) litość.

Emir rozpacza po wyprowadzce Nihan. Zeynep oddaje obciążające go dowody! Zobacz więcej

W 231. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir planuje zemstę. Zeynep spotyka się z Tarikiem (Ruzgar Aksoy) w więzieniu. Odbywa się rozprawa rozwodowa Nihan i Emira. Sąd postanawia, że Nihan będzie opiekowała się córką. Emir zapowiada jednak Kemalowi, że wkrótce zabierze mu wszystko tak, jak on zabrał wszystko jemu.

Nihan zauważa, że po wyjściu z sądu Kemal dziwnie się zachowuje. Emir przyjeżdża po Zeynep, aby zabrać ją na badania. Sprawia, że siostra Kemala znowu zaczyna wierzyć w jego dobre intencje i w to, że nie myśli już o zemście. W tym czasie Kemal przygotowuje niespodziankę, aby oświadczyć się Nihan. Kobieta jest przeszczęśliwa. Zakochani snują wspólną przyszłość, nie wiedząc, że Emir postanowił raz na zawsze rozdzielić kochanków.

Burak Özçivit śpiewa z żoną! Kim jest Fahriye Evcen? Zobacz ich zmysłowy teledysk!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    A dlaczego juz niebedzie Wiecznej milosci ja bardzo lubie ten serial.

    12.08.2019 21:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×