"Wieczna miłość" odcinek 232. Ślub Emira i Zeynepa! Asu ucieka ze szpitala! Co zamierza? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir przysiągł, że zniszczy miłość Kemala i Nihan. W 232. odcinku serialu "Wieczna miłość" postanowi ożenić się z Zeynep. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 232. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 232. w środę, 13.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) nie jest już żoną Emira (Kaan Urgancıoğlu). Teraz pragnie stworzyć szczęśliwą rodzinę z Kemalem (Burak Özçivit) i Deniz. Emir nie zamierza jednak dać im spokoju. Do swoich celów wykorzysta siostrę Kemala, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse).

Nihan dostaje rozwód! Kemal oświadcza się ukochanej! Zobacz więcej

W 232. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir walczy o możliwość spotkania się z Deniz. Przyjeżdża pod dom Leyli (Zerrin Tekindor) i domaga się zobaczenia dziecka. Kiedy Nihan mu odmawia, Emir sugeruje, że Kemal może nie dotrzeć cało na planowane na wieczór przyjęcie zaręczynowe. Emir opowiada matce historię z dzieciństwa i wyjaśnia, dlaczego Nihan była dla niego tak ważna. Nieoczekiwanie postanawia ożenić się z Zeynep.

Kiedy Zeynep przychodzi do domu Emira, widzi stół przygotowany na ceremonię zaślubin. Mojgan prosi, aby dała Emirowi jeszcze jedną szansę, Siostra Kemala zgadza się i zostaje żoną Emira. Tuż po złożeniu podpisów zarówno Zeynep, jak i Mojgan przekonują się, że Emir nigdy się nie zmieni. Mężczyzna sam przyznaje, że kobiety są naiwne. Między nimi dochodzi do kłótni. Zeynep jest załamana. W tym czasie dochodzi do oficjalnych zaręczyn Nihan i Kemala. Później Kemal dostaje wiadomość ze zdjęciami ze ślubu siostry. Z kolei ze szpitala psychiatrycznego ucieka Asu

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×