"Wieczna miłość" odcinek 233. Asu chce zabić Nihan! Leyla staje w jej obronie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir i Asu planują, co zrobić, aby raz na zawsze rozłączyć Nihan i Kemala. W 233. odcinku serialu "Wieczna miłość" Asu będzie chciała zabić Nihan! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 233. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 233. w piątek, 16.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) znowu wszystkich oszukał. Wziął ślub z Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), aby skrzywdzić Kemala (Burak Özçivit), do którego od razu wysłał zdjęcia z ceremonii. Nihan (Neslihan Atagül) czuje, że wkrótce może dojść do tragedii.

Ślub Emira i Zeynepa! Asu ucieka ze szpitala! Co zamierza? Zobacz więcej

W 233. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir postanawia wtajemniczyć Asu (Melisa Aslı Pamuk) w swoje plany i wykorzystać ją do ich realizacji. Chce, aby zabiła Leylę (Zerrin Tekindor). Asu pojawia się w domu kobiety, ale jej celem jest ktoś inny. Idzie do pokoju Nihan, ale zanim wbija strzykawkę z trucizną w ciało ukochanej Kemala, zastępuje na zabawkę Deniz, przez co budzi się Leyla. Kobieta pojawia się u Nihan z bronią w ręku i strzela do Asu!

Leyla zostaje aresztowana, a Asu trafia do szpitala. Nihan i Kemal chcą wstrzymać przygotowania do ślubu, ale Leyla pisze do Kemala list, w którym prosi go, aby tego nie robili. Zeynep nie może się pogodzić z myślą, że Emir poślubił ją wyłącznie po to, żeby pognębić Kemala. Nie chce też zastępować Emirowi Nihan.

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • YS (gość)

    Yemin" ( "Przysięga", jaki będzie tytuł Polsce nie wiem. Serial w typie "Więźnia miłości" . Chory ojciec chce ustatkowania się syna i żeni go z córką opiekunki i przyjaciółki z dzieciństwa. Ona przysięga, że nigdy nie wyda tajemnicy. Oczywiście mąż jej nie chce, a jeszcze bardziej teściowa! To główny wątek.

    15.08.2019 17:02
  • OLA (gość)

    Czy wiecie jaki będzie następny serial?

    14.08.2019 08:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×