"Wieczna miłość" odcinek 234. Wieczór panieński Nihan! Tarik zaatakowany przez Galipa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nihan i Kemal chcieli wstrzymać przygotowania do ślubu na czas pobytu Leyli w areszcie. Ona jednak poprosiła, aby tego nie robili. W 234. odcinku serialu "Wieczna miłość" odbędzie się wieczór panieński Nihan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 234. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 234. w poniedziałek, 19.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Asu (Melisa Aslı Pamuk) chciała zabić Nihan (Neslihan Atagül), ale w ostatniej chwili uniemożliwiła jej to Leyla (Zerrin Tekindor). Za postrzelenie Asu trafiła do aresztu. Także Emir (Kaan Urgancıoğlu) wkrótce może trafić za kraty.

Asu chce zabić Nihan! Leyla staje w jej obronie! Zobacz więcej

W 234. odcinku serialu "Wieczna miłość" bliscy organizują Nihan wieczór panieński, na który zapominają zaprosić matkę Kemala. Pani Fehime (Zeyno Eracar) ma własne plany dotyczące wieczoru panieńskiego przyszłej synowej. Emir cierpi i tęskni za małą Deniz. Mówi o tym Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), która prosi go, aby razem uciekli.

Nihan i Kemal (Burak Özçivit) na plaży ustalają szczegóły ich śluby. Nie wiedzą, że są obserwowani. W więzieniu Galip (Burak Sergen) atakuje Tarıka (Ruzgar Aksoy), wbijając mu nóż w brzuch. Okazuje się jednak, że Tarık był na to przygotowany i wcześniej zabezpieczył się przed atakiem. Później Tarik informuje ojca o zdarzeniu z więzienia i próbie zamachu na niego.

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×