"Wieczna miłość" odcinek 236. Nihan i Kemal biorą ślub! Zyenep traci dziecko! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kemal uratowany! Mimo usilnych starań Emira, do ślubu Nihan i Kemala jednak dojdzie! W 236. odcinku serialu "Wieczna miłość" miłość tych dwojga wreszcie zostanie przypieczętowana. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 236. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 236. w środę, 21.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Tuż przed ślubem z Nihan (Neslihan Atagül), Kemal (Burak Özçivit) został porwany przez Emira (Kaan Urgancıoğlu) i jego ludzi! Były mąż Nihan umieścił Kemala w komorze hiperbarycznej, ale dzięki Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) udało się go uratować.

Kemal porwany tuż przed ślubem! Do ceremonii nie dojdzie?!Zobacz więcej

W 236. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir ma żal do Zeynep za jej udział w ratowaniu Kemala. Oświadcza jej, że mimo wszystko nie dopuści do tego, aby Nihan wyszła za Kemala. W tym samym czasie, na brzegu morza dochodzi Nihan i Kemal zostają małżeństwem. Są szczęśliwi jak nigdy dotąd. Kiedy Emir wychodzi z mieszkania i idzie do samochodu, Zeynep wybiega za nim i wpada pod nadjeżdżający samochód. Emir widzi wszystko we wstecznym lusterku.

W czasie uroczystości weselnej Trucizna i Ayhan (Kerem Alışık) zatrzymują mężczyznę wynajętego przez Emira. Zeynep budzi się w szpitalu, a załamany Emir informuje ją, że dziecko, które nosiła w swoim łonie nie żyje. Zeynep wpada w szał. Zrozpaczona oskarża o wszystko Emira.

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×