"Wieczna miłość" odcinek 237. Emir chce uciec za granicę! Policja go dopadnie?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Nihan i Kemal wzięli ślub. Emir nie zdołał ich powstrzymać. Doszło jednak do tragedii - Zeynep wpadła pod samochód i straciła dziecko. W 237. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir będzie chciał uciec za granicę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 237. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 237. w czwartek, 22.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) są już po ślubie. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) leży w szpitalu po tym, jak wpadła pod samochód. Kiedy odzyskała przytomność Emir (Kaan Urgancıoğlu) powiedział jej, że ich syn nie przeżył.

Nihan i Kemal biorą ślub! Zyenep traci dziecko!Zobacz więcej

W 237. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep nie może się pogodzić ze stratą dziecka. Mojgan próbuje ją pocieszyć, ale bez skutku. Emir powiadamia matkę Zeynep o wypadku, a sam każe swoim ludziom przygotować dwa fałszywe paszporty dla siebie i żony.

Nihan i Kemal postanawiają zmienić plany i zabrać Deniz ze sobą w podróż poślubną. Fehime (Zeyno Eracar) informuje Kemala o tym, co stało się Zeynep. Mężczyzna od razu postanawia jechać do siostry. Tymczasem, były pracownik Emira zeznaje przeciwko swojemu mocodawcy. Prokurator wydaje nakaz aresztowania Emira. On zakrada się do domu Nihan i Kemala.

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×