"Wieczna miłość" odcinek 238. Zeynep mówi Kemalowi, gdzie jest Emir. Jej mąż jest jednak sprytniejszy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir jest poszukiwany przez policję! On jednak nie zamierza zostać schwytany. W 238. odcinku serialu "Wieczna miłość" po raz kolejny przechytrzy wszystkich! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 238. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 238. w piątek, 23.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Były pracownik Emira (Kaan Urgancıoğlu) zeznał przeciwko swojemu mocodawcy. W związku z tym, prokurator wydał nakaz aresztowania Emira. Nihan (Neslihan Atagül) i Kemal (Burak Özçivit) mają nadzieję, że w końcu zostanie schwytany.

Emir chce uciec za granicę! Policja go dopadnie?! Zobacz więcej

W 238. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir tęskni za Deniz i włamuje się do domu Kemala i Nihan. W ostatniej chwili udaje mu się uciec policji. Namawia Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) do ucieczki. Kiedy przychodzi po nią do szpitala, Zeynep daje znać bratu, gdzie znajduje się jego największy wróg. Kemal prosi ją, aby przytrzymała go na terenie szpitala jak najdłużej się da, a on natychmiast wzywa policję.

Emirowi po raz kolejny udaje się jednak uciec. Kiedy policjant trzyma go na muszce, człowiek Emira ogłusza funkcjonariusza, dzięki czemu mogą ruszyć na wybrzeże. Zeynep oznajmia jednak, że nie ucieknie z mężem. Wtedy okazuje się, że Emir wiedział o tym, że Zeynep trzyma w kieszeni telefon z nawiązanym połączeniem z Kemalem. Zabiera jej go i mówi do Kemala, że nigdy nie pójdzie za kratki. Wchodzi na łódź i odpływa.

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Super serial.

    23.08.2019 16:58
  • Fragola (gość)

    Najlepszy serial to byl ROZDARTE serca ale go przerwano. Dlaczego nie ma dalszego ciagu? Panie Kurski?

    23.08.2019 07:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×