"Wieczna miłość" odcinek 239. Emir porywa Deniz i Zeynep! Nihan jest zrozpaczona! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir został pozbawiony praw rodzicielskich wobec Deniz. W 239. odcinku serialu "Wieczna miłość" mężczyzna postanowi porwać córkę Nihan i Kemla! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 239. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 239. poniedziałek, 26.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sąd pozbawił Emira (Kaan Urgancıoğlu) praw rodzicielskich wobec Deniz i ostatecznie uznano Kemala (Burak Özçivit) za ojca dziecka Nihan (Neslihan Atagül). Oboje mają nadzieję, że nikt już nie zmąci ich szczęścia i nigdy nikogo nie zabraknie przy ich rodzinnym stole.

Zeynep mówi Kemalowi, gdzie jest Emir. Jej mąż jest jednak sprytniejszy! Zobacz więcej

W 239. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir obserwuje dom Kemala i Nihan zza krzaków. Nigdzie nie wyjechał! Kemal i Nihan wybierają się do kina. Pod ich nieobecność Emir włamuje się do domu i uprowadza Deniz oraz Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), która opiekowała się dzieckiem. Mówi żonie, że jego intrygi udają się dzięki jej naiwności.

W kinie nagle wszystko gaśnie, a na ekranie pojawia się Emir z Deniz na rękach. Zapowiada zemstę. Zrozpaczona Nihan traci panowanie nad sobą. Postanawia odnaleźć córkę. Kemal znajduje w domu list od Emira ze wskazówkami, jak ma postępować. Nihan jedzie do willi Emira, gdzie spotyka Banu (Çağla Demir). Dziewczyna ma w rękach pudełko, które ma przekazać matce Emira. W środku są pieniądze. Jest też list. Nihan prosi Mojgan, aby go przeczytała na głos. Emir prosi w nim matkę, aby o siebie zadbała. Sam będzie działał tak, aby zemścić się na Kemalu.

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×