"Wieczna miłość" odcinek 240. Emir chce podpalić Zeynep?! Asu próbuje uciec ze szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emir porwał Deniz i Zeynep! W 240. odcinku serialu "Wieczna miłość" siostra Kemala będzie próbowała uciec od męża. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 240. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 240. we wtorek, 27.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancıoğlu) postanowił porwać Deniz po tym, jak sąd pozbawił go praw rodzicielskich i uznał Kemala (Burak Özçivit) za ojca dziecka Nihan (Neslihan Atagül). Razem z dzieckiem porwał też Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse).

Emir porywa Deniz i Zeynep! Nihan jest zrozpaczona!Zobacz więcej

W 240. odcinku serialu "Wieczna miłość"Zeynep wykorzystuje chwilę osłabienia Emira i próbuje uciec, zabierając ze sobą Deniz. Kiedy są już za bramą, dopada ich człowiek Emira. Nie zauważa jednak, że spadł jeden bucik Deniz. Tymczasem, Nihan i Kemal odchodzą od zmysłów. Hakan (Erhan Alpay) prosi Kemala, aby nie robił żadnych pochopnych ruchów.

Emir przekazuje Asu (Melisa Aslı Pamuk) instrukcje, które mają pomóc jej w ucieczce ze szpitala. Asu postanawia uwieść jednego z lekarzy. Emir oficjalnie uznaje Zeynep za swojego wroga. Przywiązuje ją do łóżka i oblewa benzyną! Dziewczyna jest przerażona. Czy spróbuje ją podpalić?

Kiedy ostatni odcinek tureckiego serialu o Kemalu i Nihan? Będzie 3. sezon? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×