"Wieczna miłość" odcinek 243. Nihan zostaje porwana! Zeynep chce zabić Emira! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Emirowi znowu udało się uciec, ale został postrzelony przez Hakana. W 243. odcinku serialu "Wieczna miłość" dojdzie do porwania Nihan! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 243. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 243. w piątek, 30.08.2019 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kiedy wydawało się, że doszło do tragedii, bo zmuszona przez Emira (Kaan Urgancıoğlu) Nihan (Neslihan Atagül) strzeliła do Kemala (Burak Özçivit), okazało się, że cała akcja została przemyślana, a Kemalowi nic się nie stało, bo dostał od policji kamizelkę kuloodporną. W czasie ucieczki to Emir został postrzelony.

Emir postrzelony! Nihan i Kemal chcą uciec za granicę! Zobacz więcej

W 243. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan i Kemal są już na lotnisku. Wszyscy mają nadzieję, że pokonali największe trudności i teraz będą już bezpieczni. Tymczasem, tuż przed wylotem, Nihan zostaje porwana. Skorumpowany policjant porywa Zeynep, aby wykorzystać ją jako przynętę do uprowadzenia Ayhana i Trucizny.

Kiedy Nihan trafia do kryjówki Emira, jej były mąż prosi, aby wszyscy dobrze ją traktowali - w tym Asu (Melisa Aslı Pamuk). Kemal odchodzi od zmysłów. Razem z Hakanem (Erhan Alpay) próbują wydedukować, w jaki sposób zniknęła Nihan. Emir sam zgłasza się do szpitala. Kiedy dowiaduje się o tym Kemal, od razu idzie do szpitala i rzuca się na Emira. Chce wiedzieć, gdzie jest jego żona. Hakan odciąga Kemala, a do Emira przychodzi Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Wyciąga z torebki pistolet i mierzy do męża! Nagle pada strzał.

Jak kończy się historia Nihan i Kemala? Tragiczny finał rozczaruje widzów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×