"Wieczna miłość" odcinek 31. Kemal spędza noc z Asu! Emir planuje morderstwo! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 31. odcinek serialu "Wieczna miłość". Wszystko wskazuje na to, że Kemal musi zapomnieć o Nihan... Ale czy znajdzie pocieszenie w ramionach innej? Sprawdźcie, co wydarzy się w 31. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 31. w poniedziałek, 8.10.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

W 31. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal (Burak Özçivit) odbywa poważną rozmowę z Nihan (Neslihan Atagül). Obydwoje przyznają, że muszą o sobie zapomnieć. Zbyt wiele rzeczy dookoła ich wciąż łączy, nie mogę tego komplikować. Jednocześnie Kemal odkrywa, że Nihan wiedziała, iż za podpaleniem łodzi Saliha (Gökay Müftüoğlu) stoi jej brat... Tylko co dalej z Ozanem w tej sytuacji?

Nihan przyznaje również, że wyszła za Emira wyłącznie dlatego, aby ratować rodzinną firmę. Ta była na granicy upadłości, a Emir był jedynym ratunkiem, jednak miał swoje warunki...

Romans Emira i Zeynep! Co z tego wyniknie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do domu Kemala przychodzi Asu. Ma ze sobą butelkę wina. Dziewczyna ewidentnie chce spędzić noc z Kemalem, lecz ten nie sprawia wrażenia zainteresowanego. Później jednak Nihan jest zazdrosna o Asu, która spędza noc u Kemala.

Emir (Kaan Urgancıoğlu) postanawia pozbyć się swojego teścia i wplątać w zabójstwo Tarika. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) nadal w tajemnicy przed wszystkimi umawia się z Emirem. Będą kłopoty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×