"Wieczna miłość" odcinek 34. Nihan grozi Emirowi odejściem. Ozan kłóci się z Salihem [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po wypadku Ondera, ojciec Nihan ma coraz większe powody do tego, aby podejrzewać, że Emir chce się go pozbyć. W 34. odcinku serialu "Wieczna miłość" także Nihan będzie podejrzewać męża o najgorsze. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 34. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 33. w środę, 10.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Onder (Kürşat Alnıaçık) miał wypadek, ale jest pewny, że ktoś chciał go zabić. Powiedział o wszystkim rodzinie, w tym Nihan (Neslihan Atagül). Kemal (Burak Özçivit) spotkał w letnim domku tajemniczego mężczyznę.

Ojciec Nihan trafia do szpitala! Kto stoi za jego wypadkiem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 34. odcinku serialu "Wieczna miłość" rodzina odwiedza Kemala w jego nowym domu. Rodzice martwią się, że ich syn mieszka tak blisko Nihan i Emira (Kaan Urgancioglu). Nihan próbuje się dowiedzieć, czy Emir miał związek z wypadkiem jej ojca. Rozmawia z mężem i oznajmia, że jeśli znajdzie jakikolwiek dowód wskazujący na jego winę, odejdzie od niego nie czekając ani chwwili. Kemal prowadzi własne śledztwo.

Ozan (Barış Alpaykut) spotyka Saliha. Oznajmia, że Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) kocha jego, a nie Saliha. Vildan (Neşe Baykent) prosi Leylę (Zerrin Tekindor), żeby nie opowiadała Nihan o przeszłości. Do Stambułu przyjeżdża wuj Asu (Melisa Aslı Pamuk), pracodawca Kemala. Tarik (Ruzgar Aksoy) zaczyna pracować dla Emira. Zapowiada, że Emir może mu ufać bezgranicznie.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×