"Wieczna miłość" odcinek 35. Emir całuje Zeynep! Nihan i Kemal razem w kinie! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Emir próbuje zbliżyć się do Zeynep. W 35. odcinku serialu "Wieczna miłość" między nim a siostrą Kemala dojdzie do pierwszego pocałunku! Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 35. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 35. w piątek, 12.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Emir (Kaan Urgancioglu) próbuje uwieść siostrę Kemala (Burak Özçivit), Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse)! Tymczasem, do o Stambułu przyjeżdża wuj Asu (Melisa Aslı Pamuk), pracodawca Kemala. Nihan (Neslihan Atagül) wciąż chce być jak najbliżej Kemala.

Nihan grozi Emirowi odejściem. Ozan kłóci się z Salihem [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 35. odcinku serialu "Wieczna miłość" wuj Asu robi wszystko, żeby nakłonić Kemala do rozmowy o uczuciach. Kemal zaprasza Nihan do kina. Wysyła jej bilet w kopercie i dodaje podpis: "Powinniśmy zatrzymać czas na dwie godziny". Kiedy Nihan nie przychodzi na czas, Kemal sam wchodzi na salę kinową. Zaraz pojawia się jednak i Nihan. Wkrótce Kemal trafia na adres sprawcy wypadku, w którym ucierpiał Onder (Kürşat Alnıaçık).

Zeynep jest na jachcie z Emirem. - Nigdy nie wiesz, kiedy spotkasz prawdziwą miłość. Nie obchodza mnie twój brat i Nihan - mówi Emir, po czym zaczyna całować Zeynep! Całą sytuację fotografuje kapitan statku.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×