"Wieczna miłość" odcinek 37. Zeynep wyznaje miłość Emirowi! Kemal włamie się do domu Galipa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Emir uwiódł Zeynep! Siostra Kemala poinformowała już, że nie wyjdzie za Saliha. W 37. odcinku serialu "Wieczna miłość" Zeynep wyznaje miłość Emirowi. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 37. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 37. we wtorek, 16.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) dała się uwieść Emirowi (Kaan Urgancioglu). Nihan (Neslihan Atagül) przez przypadek dowiedziała się o tym, że siostrę Kemala (Burak Özçivit) i jej męża coś łączy. Stara się nie dopuścić do tego, aby Zeynep wpadła w sidła Emira.

Nihan dowiaduje się o Emirze i Zeynep! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 37. odcinku serialu "Wieczna miłość" Salih nie może się pogodzić z porażką. Nihan próbuje nakłonić Zeynep do zwierzeń. Pyta ją wprost, czy spotyka się z Emirem. Dziewczyna zaprzecza, ale Nihan stara się przekonać ją, że Emir nie jest godny zaufania.

Mimo wszystko, Zeynep wciąż ukradkiem spotyka się z Emirem. Mówi mu o spotkaniu z Nihan, a później, sprowokowana przez Emira, wyznaje mu miłość. Kemal znajduje człowieka, który ma mu pomóc włamać się do domu Galipa (Burak Sergen).

Hürrem i Sulejman czy Kösem i Ahmed? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×