"Wieczna miłość" odcinek 38. Nihan ucieka od męża! Co zrobi Emir? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nihan wie, że musi zrobić coś, aby Emir zostawił Zeynep w spokoju. W 38. odcinku serialu "Wieczna miłość" postanawia uciec od męża. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 38. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 38. w środę, 17.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) dała się uwieść Emirowi (Kaan Urgancioglu). Nihan (Neslihan Atagül) przez przypadek dowiedziała się o tym, że siostrę Kemala (Burak Özçivit) i jej męża coś łączy. Stara się nie dopuścić do tego, aby Zeynep wpadła w sidła Emira.

Zeynep wyznaje miłość Emirowi! Kemal włamie się do domu Galipa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 38. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir odwozi Zeynep na przystanek i obiecuje, że wkrótce zlikwiduje wszelkie przeszkody stojące na ich drodze do szczęścia. Nihan postanawia ukarać Emira i znika bez śladu. Mężczyzna wraca do domu i gdy dowiaduje się, że jego żona jest nieobecna, szaleje z zazdrości. Onder (Kürşat Alnıaçık) postanawia porozmawiać z Emrem i mówi mu, że wie o tym, że jego matka żyje.

Sfrustrowany Emir postanawia szukać żony u Kemala. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań, ale Emir nie znajduje Nihan. Kiedy wychodzi, Kemal dzwoni do Leyli (Zerrin Tekindor) i wypytuje o Nihan. Później udaje się do kawiarni, gdzie spotykali się przed sześciu laty. Nihan siedzi przy jednym ze stolików. Po powrocie do domu rozmawia ze zdenerwowanym Emirem. Przyciśnięty do muru mężczyzna obiecuje, że zostawi Zeynep w spokoju.

Hürrem i Sulejman czy Kösem i Ahmed? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Zeynep przez cały serial jest tak głupia, że głowa boli.

    17.10.2018 15:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×