"Wieczna miłość" odcinek 4. Kemal wraca do Stambułu i znowu ratuje Nihan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kemal wyjechał do Zonguldak po tym, jak Nihan odrzuciła jego zaręczyny. Teraz wraca jako człowiek sukcesu i będzie konkurował z mężem Nihian. Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 4. w środę, 29.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) postanowił oświadczyć się Nihan (Neslihan Atagül Doğulu). Ta jednak, aby ratować Ozana (Barış Alpaykut) zgodziła się wyjść za Emira (Kaan Urgancıoğlu). Przez 5 lat, ciężką pracą Kemal zyskał pozycję i pieniądze. Teraz postanawia wrócić do domu.

Kto jest kim w "Kara sevda"? Poznaj bohaterów! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 4. odcinku serialu "Wieczna miłość" Kemal przyjeżdża do Stambułu, aby wziąć udział w przetargu. Jego głównym rywalem ma być Emir, mąż Nihan. Tymczasem dziewczyna sprzecza się z mężem. W kolorowej prasie wskazuje się, że Emir ma romans! Doniesienia te okazują się być prawdą.

Po kłótni z mężem Nihan samotnie opuszcza jacht, na którym odbywa się zorganizowane przez niego przyjęcie. Przypadek sprawia, że Kemal znów ratuje jej życie. Nihan jest przekonana, że widziała Kemala. Stara się dowiedzieć, czy naprawdę jej dawna miłość wróciła do domu.

Sprawdź, co wydarzy się w popularnej tureckiej telenoweli "Kara sevda" [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×