"Wieczna miłość" odcinek 40. Emir odwiedza Kemala w szpitalu, a Nihan ogląda wykradzione nagrania [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kemal wszedł w posiadanie pendrive'ów, którymi szantażowano Emira. W 40. odcinku serialu "Wieczna miłość" nagrania ogląda Nihan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 40. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 40. w piątek, 19.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit), dzięki pomocy Zahira, wykradł nagrania, którymi szantażowano Emira (Kaan Urgancioglu). Został też napadnięty i raniony nożem w brzuch. Zdążył jeszcze oddać pendrive'y Nihan (Neslihan Atagül) i zemdlał. Dziewczyna udzieliła mu pomocy.

Nihan ucieka od męża! Co zrobi Emir? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 40. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nihan nie może zrozumieć, dlaczego Kemal nie chce mieć z nią nic wspólnego. Leyla (Zerrin Tekindor) udziela Kemalowi reprymendy w związku z tym, jak ją traktuje. W szpitalu Kemala odwiedza Emir.

Nihan w swojej pracowni ogląda nagrania, którymi szantażowano Emira. Wkrótce zauważa, że przyjechał jej mąż. Stara się ukryć, że cokolwiek oglądała. W tym czasie do Emira dzwoni Galipa (Burak Sergen) i informuje go, że pendrive'y zniknęły. Podejrzewa, że to sprawka Emira. Asu odwiedza Kemala w jego domu. Widzi to Nihan.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×