"Wieczna miłość" odcinek 41. Emir przyłapuje Nihan w domu swojego ojca! Dowie się, że oglądała nagrania? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kemal oddał Nihan wykradzione pendrive'y i żona Emira wie już, czym go szantażują. W 41. odcinku serialu "Wieczna miłość" Nohan idzie oddać nagrania. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 41. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 41. w poniedziałek, 22.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak Kemal (Burak Özçivit) został napadnięty, Nihan (Neslihan Atagül) odwiozła go do szpitala. Wcześniej otrzymała od Kemala nagrania, które są przedmiotem szantażu Emira (Kaan Urgancioglu). Dziewczyna już je obejrzała.

Emir odwiedza Kemala w szpitalu, a Nihan ogląda wykradzione nagrania [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 41. odcinku serialu "Wieczna miłość" Galip (Burak Sergen) wciąż podejrzewa, że kradzież pendrive'ów to sprawka Emira. Syn próbuje wydedukować, kto tak naprawdę mógł to zrobić. Kiedy dzwoni do niego Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse), odrzuca połączenie.

Kemal zostaje przesłuchany na komisariacie. Sam także podejmuje śledztwo w sprawie napadu. Nihan wraca do domu teścia, żeby zwrócić skradzione przez Kemala nagrania. Nie wie, że jechał za nią Emir! Mąż przyłapuje ją przy sejfie, z którego zniknęły pendrive'y. Jak wytłumaczy się Nihan?

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×