"Wieczna miłość" odcinek 44. Wspólne chwile Nihan i Kemala. Soydere atakowany przez ludzi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kemal w końcu dowiedział się, co stało za decyzją Nihan o opuszczeniu go i związaniu się z Emirem. W 44. odcinku serialu "Wieczna miłość" zakochani spędzają ze sobą wspólne chwile. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 44. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 44. w czwartek, 25.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) wie już, że Nihan (Neslihan Atagül) wyszła za mąż za Emira (Kaan Urgancioglu), aby ochraniać Ozana (Barış Alpaykut). Dziewczyna dowiedziała się natomiast, że Leyla (Zerrin Tekindor) jest siostrą Vildan (Neşe Baykent).

Nihan mówi Kemalowi, dlaczego wyszła za Emira! Co on na to? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 44. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir zastaje Nihan i Ozana w czasie trudnej rozmowy z rodzicami. Opowiada też, że jego aresztowanie okazało się być nieporozumieniem. Rano Nihan znajduje karteczkę, za pomocą której Kemal zachęca ją do tego, aby razem odnaleźli dzieciństwo. Spędzają wspólnie urocze chwile.

W wyniku kolejnej intrygi Emira, ludzie poszkodowani w czasie budowy elektrowni przychodzą pod biuro holdingu i oskarżają Kemala o bezprawne działania. Są zdenerwowani i agresywni. Emir zaprasza Asu (Melisa Aslı Pamuk) do restauracji i próbuje zyskać jej przychylność. Do Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) przychodzi Ozan. Wyznaje jej, że nie może przestać o niej myśleć.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka (gość)

    Jak miło spędzają czas!Wspominają zabawy z dzieciństwa,okresu najmilszego,szczerego i beztroskiego.Można pokochać tureckie seriale!

    28.10.2018 05:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×