"Wieczna miłość" odcinek 45. Sojusz Asu i Zeynep. Kemal pomoże Ozanowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zeynep zakochała się w Emirze. Mąż Nihan robi wszystko, aby zaszkodzić Kemalowi i jego rodzinie. W 45. odcinku serialu "Wieczna miłość" we wszystko wciągnięta zostanie Asu. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 45. odcinku "Wiecznej miłości"!

Multimedia

"Wieczna miłość" odcinek 45. w piątek, 26.10.2018 o godz. 15:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Kemal (Burak Özçivit) nie może przestać myśleć o Nihan (Neslihan Atagül). Tymczasem, Emir (Kaan Urgancioglu) łamie złożoną żonie obietnicę i znowu próbuje nawiązać kontakt z młodszą siostrą Kemala, Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Z kolei dziewczyna przegania Ozana (Barış Alpaykut). Dziewczyna dowiedziała się natomiast, że Leyla jest siostrą Vildan (Neşe Baykent).

Wspólne chwile Nihan i Kemala. Soydere atakowany przez ludzi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 45. odcinku serialu "Wieczna miłość" Emir zachęca Zeynep do spotkania. Asu (Melisa Aslı Pamuk) przyjeżdża z Kemalem do jego domu rodzinnego na kolację. Kiedy Zeynep próbuje się wymknąć, Kemal stanowczo jej tego zabrania. To prowadzi do kolejnej kłótni z Tarikiem (Rüzgar Aksoy). Zapłakana Zeynep wraca do pokoju. Asu zawiązuje z nią jednak cichy sojusz. Sugeruje, że może mówić rodzinie, że wychodzi z nią, gdy chce spotkać się z ukochanym.

Kemal umawia się z Nihan. Mówi jej, że Emir na pewno maczał palce w sprawie zabicia prostytutki. Twierdzi, że Ozan może być niewinny. Nihan przekazuje Kemalowi pendrive'a z nagraniem z feralnej nocy. Pijany Salih awanturuje się pod rezydencją Emira. Słyszy to także Kemal, który próbuje uspokoić przyjaciela. Nihan postanawia spędzić noc u Leyli (Zerrin Tekindor) i spotyka tam Kemala.

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach. Która para wzruszyła najbardziej? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×